Künye


İmtiyaz Sahibi / Grantee
Cadde Ajans
bilgi@usakcity.com
Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
Şükran Öztürk
sukran@usakcity.com
Editörler / Editors
Eda Kılınç
eda@usakcity.com
Demet Ugleninoğlu
demet@usakcity.com
Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Av. Tevfik Şahan
Reklam /  Advertise
bilgi@usakcity.com
Telefon
0533 414 41 66
Adres
Fevzi Çakmak Mh. Gazi BUlvarı No:26 Uşak
© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI - usakcity.com'da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. usakcity.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, usakcity.com sorumlu tutulamaz.
GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2018 usakcity.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları usakcity.com'a aittir. usakcity.com 'da yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar usakcity.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
usakcity.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. usakcity.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on usakcity.com This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.
External links on usakcity.com are opened on a new page. usakcity.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.